Technologia 2018-10-24T10:14:09+00:00

Nowoczesne czyszczenie

Amerykańska technologia, polska precyzja


Nowoczesna, amerykańska technologia pozwala na czyszczenie ciśnieniowe za pomocą takich technik jak piaskowanie, sodowanie oraz szkiełkowanie. Wysokiej jakości rozwiązania pozwalają na dobór techniki czyszczenia w zależności od potrzeb. Wykorzystujemy różnego rodzaju oraz ziarnistości czyściwo biorąc pod uwagę takie parametry jak czas pracy, rodzaj materiału oraz przeznaczenie powierzchni po oczyszczeniu. 

Korzystając z naszych usług mają Państwo do dyspozycji czyszczenie piaskiem, sodą, lub kryształkami szkła. Zastosowana technologia pozwala na bezpyłowe czyszczenie powierzchni w osłonie wodnej. Wysoka prędkość wyrzutu – na poziomie 965km/h – pozwala na bardzo dokładne, a za razem szybkie czyszczenie.

Najbardziej innowacyjnym i wielozadaniowym rozwiązaniem jest sodowanie. Jest to rodzaj czyszczenia ciśnieniowego, w którym jako czyściwo używana jest soda oczyszczona. Oczyszczanie za pomocą sodowania jest szybkie i ekologiczne a za razem ekologiczne. Granulki sody są łatwe do utylizacji. Sodowanie zapewnia bezpieczeństwo i dzięki temu jest promowane przez UE jako standard przyszłości.

Atuty czyszczenia ciśnieniowego

  • Oszczędność czasu

  • Ekologiczna względem metod chemicznych

  • Wybór ścierniwa spośród piasku, granulek szklanych oraz sody

  • Odpowiedni dobór mocy ściernej do materiału i jego przeznaczenia

  • Dokładność penetracji czyściwem